Wydarzenia

Z okazji Dni Święta Ogrodów Krakowska sekcja Leung Ting Wing Tsun Kung Fu została zaproszona aby zoorganizować pokaz i wspólne ćwiczenie 28 maja w Ogrodzie Botanicznym ul. Kopernika 27.

 Swieto ogrodow 2017

 

Po raz czwarty odbyły się charytatywne Dni Pięknej Wiosny, podczas których wspieraliśmy Dom Niewidomego Dziecka na Saskiej Kępie.

piekna wiosna 2017

 

Na zaproszenie i we współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 12 lutego zoorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet, które spotkały się z dużym zainteresowaniem studentek.

 

W DNIACH 20-23 STYCZNIA SIKUNG MADAY NORBERT

(9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI) POPROWADZIŁ PIĄTE JUŻ ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE.

OBOZ ZIMOWY 2017 

 

Z okazji Dni Święta Ogrodów 12 czerwca krakowska sekcja Leung Ting Wing Tsun Kung Fu ze wsparcie sekcji z Ursusa zoorganizowała pokaz i wspólne ćwiczenie w Ogrodzie Botanicznym ul. Kopernika 27. Przed pokazem odbył się wspólny trening. Zaprszamy do galerii na relację.

 ogrody

31.05 nasza sekcja gościła na Trippin' Day 2016 na Uniwersytecie Ekonomicznym, 10.06 gościliśmy w Akademii Małych Odkrywców w Zegrzu Południowym, a 11.06 w Warszawie na Saskiej Kępie odbyły się egzaminy młodych adeptów Wing Tsun. Pełne relacje z tych wydarzeń w naszej galerii.

 

 DRUGA EDYCJA WARSZTATÓW SAMOOBRONY DLA KOBIET

 

warsztaty kobiety 2

 

16 kwietnia odbyła się druga edycja warsztatów samoobrony dla kobiet.
Przez 3 godziny warsztatów zapoznaliśmy się z podstawowymi informacjami na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary, oraz aspektów prawnych samoobrony. Większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia.

 

 

W DNIACH 22-25 STYCZNIA ODBYŁO SIĘ ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE. ZAJĘCIA POPROWADZIŁ SIKUNG MADAY NORBERT (9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI).

Krakow zimowy

 

15 października mieliśmy zaszczyt gościć Sikunga Norberta Madaya w Krakowie. Zapraszamy do galerii na fotorelację z tego najważniejszego dla naszej sekcji w roku wydarzenia.

Krakow

 

15 września wróciliśmy z Międzynarodowego Obozu Wing Tsun, który jak co roku odbył się w Kwaterze Głównej w Kecskemet na Węgrzech. Kolejny obóz dopiero za rok...

 Wegry 2015

 

 

19 czerwca Sikung ponownie gościł w sekcji kieleckiej. Na seminarium jak zawsze przybyła silna grupa z Krakowa.

  KIELCE 2015

 

 

 

17 maja odbyły się BEZPŁATNE WARSZTATY SAMOOBRONY DLA KOBIET!

 Podczas 3 godzinnych zajęć przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary i aspektów prawnych samoobrony. Większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia, przeanalizowanie różnych możliwych ataków i najprostszych odpowiedzi. warsztaty kobiety

 

 

 

Od 12 października 2014r. również GRUPA DZIECIĘCA ćwiczy w Krakowie !

 

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko:
- wzmocniło swój organizm,
- poprawiło swoją sprawność i koordynację ruchową,
- zwiększyło swoje poczucie pewności siebie,
- zbudowało swój system wartości pielęgnowany w chińskich sztukach walki,
- weszło do magicznego świata i rodziny kung fu,

 

zapraszamy do naszej Grupy Dziecięcej Wing Tsun Kung Fu

 

Reklama facebook Krakow dzieci

Dni Pięknej Wiosny 2014 

seminarium 

W dniach 28-29 marca 2014 z inicjatywy Międzynarodowych Szkół Sifu Dariusza Gradowskiego w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie.  Seminarium odbyło się w Zespole Szkół Integracyjnych nr. 75, ul. Bartosika 5.

 

mapka

Uwaga ludzie Wing Tsun!
 Seminaria z Sikungiem w Polsce są dla wszystkich posiadających aktualną legitymację członkowską.
 

          seminarium wiosenne krakow 

22 marca 2013 w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Kraków ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski) i poprowadził seminarium uczniowskie. Sikungowi Madayowi Norbertowi towarzyszyli Sifu Salomon Ferenc (6. stopień mistrzowski) i Sifu Dariusz Gradowski (5. stopień mistrzowski). 
 
 

 Congratulations for Si-kung Maday Norbert

for receiving 9 masters level

of Leung Ting Wing Tsun Kung Fu

9thmadaynorbert

 

 Pierwsze seminarium Wing Tsun z udziałem Sikunga Norbeta Madaya (8 stopień mistrzowski) i Sifu Dariusza Gradowskiego (4 stopień mistrzowski) odbyło się w Krakowie 2 pażdziernika.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii