2015

15 października Sikung ponownie odwiedził szkołę krakowską i poprowadził jednodniowe seminarium na którym uczniowie mieli okazję zarówno ugruntować podstawy systemu, jak również poznać bardziej zaawansowane elementy Wing Tsun. W seminarium uczestniczyli również uczniowie z Kielc, Warszawy i Ursusa, którzy zawsze są mile widziani w Krakowie. Za pomoc w organizacji seminarium dziękujemy Sifu Dariuszowi Gradowskiemu i Simei Aleksandrze Miśkiewicz. Uczniom gratulujemy promocji na kolejne stopnie.

19.06.2015 r. uczniowie z sekcji krakowskiej po raz kolejny pojechali do Kielc na seminarium Wing Tsun Kung Fu prowadzone przez Sikunga Maday Norberta. Tym razem studenci poznawali materiał obowiązujący na 5-8 stopień uczniowski. Po seminarium odbył się trwający prawie półtorej godziny egzamin, zakończony sukcesem przez wszystkich zdających. Sikungowi, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że za rok znów zobaczymy się w Kielcach.

17 maja odbyły się bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem Pań (niestety nie dla wszystkich starczyło miejsc).
Podczas 3 godzin zajęć przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary i aspektów prawnych samoobrony. Jednak większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia, przeanalizowaliśmy różne możliwe ataki i najprostsze odpowiedzi. Dla wszystkich osób, którym nie udało się wziąć udziału w wiosennych warsztatach zoorganizujemy drugą edycję już na jesieni..

W dniach 20-21 marca 2015 w ramach corocznych "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie. Tematem była I sekcja chi-sao. Sikung bardzo dokładnie omówił wszystkie elementy i ruchy. Dziękujemy za przybycie i przekazaną skondensowaną wiedzę.

W dniach 23-26.01.2015 r. odbył się jak co roku kolejny zimowy obóz Wing Tsun w Krakowie. Sikung Norbert Maday tym razem nauczał Biu Jee Chi Sao. Cztery dni intensywnych treningów i bardzo zaawansowany materiał, kto nie był niech żałuje. Przedostatniego dnia obozu odbyły się egzaminy uczniowskie oraz mistrzowskie. Gratulujemy wszystkim, którzy pozytywnie zaliczyli egzaminy i do zobaczenia za rok ! Dziękujemy Sikungowi za przekazaną bezcenną wiedzę na jak zawsze bardzo wysokim poziomie, Sifu Dariuszowi Gradowskiemu za organizację obozu, oraz Sifu Andrzejowi Kominkowi, wrocławskiej i warszawskiej grupie za współudział.


19.06.2015 r. uczniowie z sekcji krakowskiej po raz kolejny pojechali do Kielc na seminarium Wing Tsun Kung Fu prowadzone przez Sikunga Maday Norberta. Tym razem uczniowie poznawali materiał obowiązujący na 5-8 stopień uczniowski. Po seminarium odbył się trwający prawie półtorej godziny egzamin, zakończony sukcesem przez wszystkich zdających. Sikungowi, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że za rok znów zobaczymy się w Kielcach.