Galeria rok 2012

 

Ostatni trening w 2012 roku odbył się 9 grudnia. Po zajęciach dzięki pomocy grupy średniozaawansowanej zoorganizowaliśmy spotkanie wigilijno-noworoczne. Ale zanim mogliśmy skosztować zgromadzonych słodkości...  

 

 

W październiku minął pierwszy rok działalności naszej szkoły.

Jubileusz jubileuszem, a trening treningiem :-)  

 

 2 października odbyło się pierwsze seminarium Wing Tsun Kung Fu w Krakowie. Sikung Maday Norbert (8. stopień mistrzowski) odwiedził uczniów w dawnej stolicy Polski i przez kilka godzin nauczał zaawansowanego materiału. Zaprezentował pierwszą sekcję podstawowego chi sao, czyli „lepkich rąk”. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się technikom kung fu wykonywanych na najwyższym poziomie. Była to niezapomniana lekcja dla wszystkich uczestników seminarium. Dziękujemy Sikung za tak wspaniałe wsparcie nowej szkoły i jej uczniów. 

 

Kluczowy punkt kalendarza każdego człowieka Wing Tsun – obóz letni w Kecksemet – niestety już za nami. Prowadzący obóz Sikung Maday Norbert (8. Stopień mistrzowski E.E.W.T.O) przygotował dla grupy uczniowskiej 100 lekcji z zakresu pierwszej formy Siu Nim Tao. „Czarne koszulki” ćwiczyły materiał na pierwszy stopień mistrzowski oraz zaawansowane chi-sao. Pięć dni treningów w pełnym słońcu dało rezultaty – gratulujemy wszystkim zdanych egzaminów na kolejne stopnie uczniowskie !