Ostatni grudniowy trening w sekcji krakowskiej tradycyjnie był połączony ze spotkaniem wigilijnym. Uczniowie jak zawsze przygotowali świąteczną niespodziankę - tym razem dedykowany, pyszny tort :)

 

 9 czerwca w szkole im. Gomulickiego na Saskiej Kępie, pod nadzorem Sifu Dariusza Gradowskiego (5 stopień mistrzowski) odbyły się egzaminy dla najmłodszych uczniów naszych szkół. Młodzi adepci musieli wykazać się znajomością formy Siu Nim Tao i aplikacji ruchów formy, oraz walki z cieniem. Sekcję z Ursusa reprezentowali: Amelia i Paweł którzy zdali na 1 stopień, oraz Adam który zdał na 2 stopień. Z sekcji Krakowskiej swoje egzaminy na 3 stopień zdali Oliwia, Wiktoria i Łukasz. Gratulujemy bardzo dobrze zdanych egzaminów ! Dziękujemy Simei Aleksandrze Miśkiewicz, oraz instruktorom i asystentom z warszawskich szkół.

 

 

28 marca nasza szkoła zaostała poproszona o zorganizowanie warsztatów kung-fu dla dzieci w Centrum Kultury Podgórza -  Dworze Czeczów. Poniżej fotorelacja z przeprowadzonych przez uczniów naszej szkoły zajęć dla wszystkich chętnych dzieci.


W  dniach 26-29.01.2018 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć Sikunga Norberta Madaya na zimowym obozie w Krakowie. Podczas dwóch treningów dziennie poznawaliśmy pierwsze cztery sekcje drewnianego manekina wraz z aplikacjami - materiał  obowiązujący na 4. stopień mistrzowski E.E.W.T.O. Obóz tradycyjnie zakończył się egzaminami uczniowskimi i mistrzowskimi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdanych egzaminów.
Dziękujemy Sikungowi za prezentowany materiał, bardzo wysoki poziom nauczania oraz wspaniałą atmosferę!
Dziękujemy Sifu Dariuszowi Gradowskiemu za organizację obozu,oraz licznej grupie warszawskiej za współudział.
Jak zawsze bardzo miło było nam również gościć grupę wrocławską pod wodzą Sifu Andrzeja Kominka, dziękujemy Wam serdecznie za przyjazd i zapraszamy za rok !


19.06.2015 r. uczniowie z sekcji krakowskiej po raz kolejny pojechali do Kielc na seminarium Wing Tsun Kung Fu prowadzone przez Sikunga Maday Norberta. Tym razem uczniowie poznawali materiał obowiązujący na 5-8 stopień uczniowski. Po seminarium odbył się trwający prawie półtorej godziny egzamin, zakończony sukcesem przez wszystkich zdających. Sikungowi, oraz Sifu Dariuszowi Gradowskiemu dziękujemy za przyjazd i przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że za rok znów zobaczymy się w Kielcach.